Apie mus

Sveikas mažylis

Kūdikis - didelis džiaugsmas, tačiau ir rūpestis tuo pat metu. Nuo pat pirmųjų mažylio gyvenimo dienų juo rūpintis reikia ypač atsakingai ir rūpestingai. Nuo to priklauso visa vaiko raida. ,,Mano šeimos akademija“ norėdama, kad būsimi tėveliai naujagimio lauktų pasitikėdami savo jėgomis daugiau kaip 20 metų vykdo projektą ,,Mūsų rūpestis – sveikas mažylis“. Projekto metu esami ir būsimi tėveliai semiasi naujausių žinių apie naujagimio priežiūrą, kraitelio formavimą, aplinkos pokyčius, praktiškai mokosi, kaip tinkamai ir teisingai tenkinti kasdienius naujagimio poreikius. Mūsų projekto dalyviai sėkmingai ir teisingai rūpinasi savo mažyliais!

img

Mano šeimos akademija

„Mano šeimos akademijos“ tikslas – informuota, sveika ir laiminga šeima. Mūsų specialistai savo veiklose viską nori parodyti praktiškai ir suteikti pačias naujausias žinias. Svarbiausia suprasti, kad šeima, tai ne tik mama, todėl mūsų komanda aktyviai į savo veiklą įtraukia ir tėčius, kurie mokosi kaip tinkamai rūpintis savo atžala.
Mūsų komanda organizuoja įvairius užsiėmimus ir mokymus būsimiems tėvams, šeimoms, vaikams ir jaunimui, rengia įvairias šventes.

Jeigu Jūs esate šeima, kuri:

Mes:

Daugiau informacijos apie “Mano šeimos akademiją” bei organizuojamus mokymus ir teikiamas paslaugas rasite adresu www.msakademija.lt.

Išmokime būti laiminga šeima!

Dėmesys, profesionalumas, pati naujausia informacija - štai ko jums reikia, kad vaikelio laukimas ir gimimas taptų nuostabia jūsų šeimos patirtimi!

Projekto skaičiai

Projektas „Mūsų rūpestis - sveikas mažylis“ jau vykdomas 14 metų.

1200

Įvyko paskaitų

4000

Apsilankė būsimų tėčių

21000

Apsilankė dalyvių

14

Metų esame kartu