Web seminarai

Web seminarų prisijungimo instrukcija

Kaip sėkmingai užsiregistruoti bei stebėti norimą web seminarą

Išsirinkite norimą web seminarą ir atlikite registraciją. Į Jūsų nurodytą el.paštą atsiųsime patvirtinimą jog sėkmingai užsiregistravote.

Renginio dieną į nurodytą el.paštą, gausite dar vieną laišką. Atsidarę laišką, spauskite žalią mygtuką “Accept” (liet. “sutinku”). Taip patvirtinate, kad dalyvausite seminare.

 

Apačioje spauskite ant nuorodos “Webinar location” (liet. “seminaro vieta”). Taip atsidarysite web seminaro platformą.

Įveskite savo duomenis. (“Your name” – Jūsų vardas‚ “Email” – el.paštas, “Password” – slaptažodis) ir spauskite “Enter” (liet. “įeiti”). Slaptažodis yra nurodytas Jūsų gautame laiške.

Atlikus visus žingsnius, pamatysite web seminaro laukimo langą. Daugiua nieko nereikia daryti. Seminaras prasidės nurodytu laiku.

Papildomi klausimai

Iškilus klausimams rašykite – info@sveikasmazylis.lt arba skambinkite tel.: 8-618-64000. Jeigu dėl kitų aplinkybių negalėsite stebėti web seminaro, papildoma jo peržiūra po webinaro yra mokama paslauga, vieno webinaro ne tiesioginės trasnliacijos metu peržiūros kaina yra 15 Eur. Smulkesnės informacijos teiraukitės el. paštu.

P.s. jeigu web seminarus norite stebėti per savo išmanųjį telefoną ar planšetę, Jums reikės pradžioje atsisiųsti programėlę http://www.clickmeeting.com/features/mobile-app

Artimiausių web seminarų tvarkaraštis