Videoteka

Vaizdinė medžiaga

Videoteka

Norite įgyti naujausių ir moksliškai pagrįstų žinių bei patirties per trumpiausią laiką – šie webseminarai ir specialistų patarimai kaip tik Jums!

Įvairių temų vaizdinė medžiaga, realūs praktiniai pavyzdžiai jums padės į įgūdžius pažvelgti kitaip. Tobulėkime ir siekime tikslo katu su „Laiminga, sveika, informuota ŠEIMA“.

Kaip įsigyti išsirinktą video seminarą? Paspauskite ant norimo video, sumokėkite video peržiūros mokestį, ir į savo el. paštą gausite 5 dienų prieigą vaizdo medžiagai peržiūrėti.

Turite papildomų klausimų? Paskambinkite tel. 8618 64000 arba parašykite info@sveikasmazylis.lt ir mes su jumis susisieksime.

Sėkmingo žindymo pagrindai

15.00

Žindymas – gali būti gąsdinantis etapas. Tačiau tam, kad be baimės jausmo priimtumėte naują etapą, reikia žinoti apie galimas žindymo problemas ir kaip jas spręsti, ką daryti, kai mažyliams diegia pilvukus ir kaip padėti? Svarbi ir žindyvės mityba – būtina peržvelgti mitybos principus.

Pirmieji batukai: nuo gimimo iki mokyklinio amžiaus

20.00

Vos tik vaikui pradėjus vaikščioti, tėvams kyla klausimas: kokie turi būti batukai? Tačiau neskubėkite pirkti batukus. Šiame video vaikų ortopedas išsamiai papasakos viską nuo vaikų vaikščiojimo pradžios iki paaugusių vaikų augimo skausmų bei į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį.

Žindymas ir papildomas maitinimas

20.00

Kūdikio žindymas – nepakeičiamas kaip motinos meilė. Tačiau labai greitai ateis laikas pradėti pildyti mamos pieną maistinėmis medžiagomis ir kalorijomis. Primaitinimas – iššūkis tėvams, kada pradėti primaitinti? Nuo kokių produktų pradėti? Kaip siūlyti? Kaip įpratinti kramtyti? Viską rasite šiame video!

Placenta.lt - Kamieninių ląstelių saugojimas

Nemokamai

Virkštelės kamieninės ląstelės: kas tai ir ką būtina žinoti apie jų surinkimą? Šiame video gyd. hematologė atsakys į daugelį nerimą keliančius klausimus: surinkimas, kokia nauda, vertė bei paneigs mitus ir pateiks realius faktus.

Naujagimis namuose

15.00

Naujagimis jau namuose – kas toliau? Tėvų laukia kasdienė kūdikio priežiūra: maudynės, bambutės švara, vystyklų keitimas, nebrandžios odos priežiūra, ausyčių, akyčių ir nosyčių priežiūra. Visa tai su praktiniais elementais pateiksime šiame video

Žindymas ir sveiki dantukai – tai suderinama?

20.00

Svarbios užduotys tenka tėvams, išdygus pirmiesiems kūdikio dantukams. Tikime, kad daugelis mamų nori kuo ilgiau žindyti savo kūdikius. Tačiau žinome, kad gali kilti klausimai - ar nepakenks naktinis žindymas dantukams? Šiame video patarimais pasidalins vaikų odontologė.

Susipažinimas su ZINZINO!

Nemokamai

Daugelio žmonių organizmas šiais laikais yra išsibalansavęs, nes šiuolaikinėje mityboje mažai pagrindinių maistinių medžiagų, per daug Omega-6 ir nepakankamai Omega-3. Kviečiame susipažinti, kaip žuvų taukai ir Omega-3 prisideda prie bendros Jūsų gerovės!

Užsakymo forma

  Banko rekvizitai

  Gavėjas: VšĮ Mano šeimos akademija
  Įmonės kodas: 301555716
  Bankas: Swedbank
  Sąskaitos nr.: LT787300010106640646

  Paskirtis: Video peržiūra